STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
OFERTA
SALONY SPRZEDAŻY
DECO-TERM SYSTEMY DOCIEPLEŃ
TECHNOLOGIA
SCHEMAT SYSTEMU DECO-TERM
Instrukcje Montażu
KATALOGI DO POBRANIA
KONTAKT
Partner handlowy - logowanie

Login
Hasło


DECO-TERM SYSTEMY DOCIEPLEŃ

Deco-Term jest kompleksowym systemem ociepleń budynków, łączącym wełniane materiały izolacyjne i drewniane elementy wykończenia elewacji. Pozwala to na całościowe lub częściowe (w połączeniu na przykład z tynkiem lub klinkierem) wykończenie elewacji budynku drewnem, w formie desek prostych lub okrągłych typu bal. Dostarczany jest wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi przy montażu, w tym deskami boazeryjnymi (do wykończenia podbitki). Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty desek tarasowych, co pozwoli zachować ten sam styl i kolorystykę domu. Ze swojej strony polecamy Państwu współpracujące z nami, zaufane firmy, zajmujące się montażem naszych produktów.

 

Schemat systemu Deco-Term na ścianie z cegły lub betonu
1
. Łata pionowa; 2. Wieszak (ocynkowany kątownik stalowy); 3. Płyta z wełny mineralnej; 4. Folia wiatroizolacyjna; 5. Deska dystansowa; 6. Deska boazeryjna; 7.
Deska elewacyjna (szalunkowa)

System Deco-Term jest możliwy do zamontowania na elewacjach każdego rodzaju: surowych lub otynkowanych ścianach, jak również wcześniej ocieplanych elewacjach i domach z drewna. Opracowaliśmy w tym celu dokładne instrukcje montażu, dostępne do pobrania.